2 sierpnia 2022r.

Poświęcenie się Bogu jest najpiękniejszym dziełem człowieka. W tym jest szczęście człowieka tu na ziemi.  (Sł. B. o. Założyciel Ignacy Posadzy TChr)

 
Jeżeli słyszysz w swoim sercu Chrystusowe wezwanie do pójścia za Nim, tak radykalnie do końca i pragniesz wstąpić do naszej wspólnoty zakonnej, zapraszamy.
 
Bóg potrzebuje Twojego "tak"
Dołącz do nas i zostań Misjonarką!
 
W dniu 3 sierpnia będzie możliwość rozmowy z Matką Generalną, która przyjmuje kandydatki do naszego Zgromadzenia.

Istnieje również możliwość rozmowy z Matką w innym wybranym terminie. 

Osoby pragnące w tym roku dołączyć do naszej wspólnoty zakonnej zapraszamy w ramach skupienia dla kandydatek na rekolekcje dla rozeznających powołanie ( Morasko, 29 lipca - 2 sierpnia 2022r. zobacz

Wymagane dokumenty

Powołanie to myśl Boga, w której Bóg przewiduje człowieka od zawsze.(...)Bóg, który nie daje nam powołania na własność, ale wciąż wzywa - nie zmienia swej myśli, nie zmienia powołania. Z tego prosty wniosek: powołania nie można utracić. (...) Nie można przestać być wezwanym. Sł. B. o.Ignacy Posadzy TChr

 

Miejsce spotkania:

POZNAŃ (Morasko), ul. Sióstr Misjonarek 10

Informacje:

s. Małgorzata Ż.
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 
tel. 881 963 681

s. Angelika M.
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel. 881 963 679Dojazd:
Tramwajem nr 12,14,16,15 do Os. Sobieskiego lub autobusem 51 do Os. Sobieskiego,
dalej autobusem 902 do przystanku: Morasko Kościół